PL EN DE

O nas

Zakład Elektroniki Pomiarowej Wielkości Nieelektrycznych zainicjował swoją działalność na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku w stworzonym przez Jerzego Czerwińskiego zespole o wiedzy i doświadczeniu ugruntowanym podczas wieloletniego okresu zatrudnienia w Instytucie Lotnictwa. W kolejnych latach do zespołu dołączyła doskonale wykształcona młoda kadra.

ZEPWN jest jedynym polskim producentem klasyfikowanych wzorców siły i momentu.

Urządzenia kontrolno-pomiarowe produkowane przez ZEPWN prezentują wysoki światowy standard i stanowią przedmiot dostaw dla instytucji naukowo-badawczych, wojska i zakładów produkcyjnych wszystkich gałęzi przemysłu. Wzorce ZEPWN z dziedziny siły i momentu, zbudowane z wykorzystaniem produkowanych przez firmę przetworników i urządzeń pomiarowych, stanowią liczącą się ofertę dla jednostek akredytowanych w zakresie kontroli i sprawdzania siłomierzy oraz momentomierzy.

Aparatura do pomiaru wielkości nieelektrycznych oferowana przez naszą firmę budowana jest z wykorzystaniem komponentów i podzespołów półprzewodnikowych najnowszej generacji, co w efekcie daje do Państwa dyspozycji nowoczesne konstrukcje, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Sprzęt kontrolno-pomiarowy, który Państwu proponujemy, odpowiada światowym uznanym standardom, charakteryzuje się dużą dokładnością i niezawodnością, czego dowodem jest 24-miesięczna gwarancja i stały serwis pogwarancyjny. Nieodpłatnie firma nasza pomoże Państwu sprecyzować parametry nabywanej aparatury kontrolno-pomiarowej i dobrać optymalną konfigurację. Służymy naszym doświadczeniem oraz deklarujemy współpracę aż do uzyskania ostatecznego, pozytywnego rozwiązania problemów technicznych, wymagających pomiarów wielkości nieelektrycznych a występujących w Waszym Zakładzie.

Wyroby nasze pracują z powodzeniem w wielu placówkach naukowych i ośrodkach badawczo-rozwojowych w kraju i za granicą, kontrolują parametry techniczne oraz sterują procesami produkcyjnymi w licznych zakładach wytwórczych. Przedstawiany zakres oferty pozwoli Państwu zorientować się w asortymencie wyrobów naszej firmy. Poza wymienionymi wyrobami produkowane są dedykowane urządzenia i systemy pomiarowe dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na temat wyrobów, którymi są Państwo zainteresowani.

Jerzy Czerwiński